Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Przylaski – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka

Przylaski,lubuskie

250 000 zł3 300 m² 75,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż działka o powierzchni 3300 m w miejscowości Przylaski, gmina Brzeźnica, powiat żagański, woj. lubuskie. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie, ul. Działkowa

Niekanin(Przylaski + 4 km)

246 000 zł1 201 m² 204,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w dzielnicy Janiska przy ul. Działkowej Niekanin, gmina Kołobrzeg. Lokalizacja działek zapewnia dobrą komunikację z miastem Kołobrzeg oraz bliską.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Gorzewo

Gorzewo(Przylaski + 22 km)

89 000 zł1 200 m² 74,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy trzy atrakcyjne działki z warunkami zabudowy o powierzchni 1200 m , położone w spokojnej miejscowości Gorzewo, zaledwie 6 km od Gostynina. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana

Robuń(Przylaski + 19 km)

67 000 zł1 186 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę koło Kołobrzegu w miejscowości Robuń - 25 km do morza Działka pod zabudowę domu mieszkalnego jednorodzinnego, działka o pow. 1.186 m2 Działka mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Sarbinowo(Przylaski + 22 km)

581 724 zł1 716 m² 339 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca nad morzem lub na swój biznes? Sarbinowo spełni Twoje marzenia! Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną w Sarbinowie, zaledwie 800 metrów od morza. To idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gościno

Gościno(Przylaski + 14 km)

97 000 zł1 064 m² 91,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja! 97 000 zł Działka budowlana w Gościnie, 14 km od morza 1064 m2 Szukasz miejsca pod dom, gdzie jest cisza, spokój i zieleń, ale bez rezygnowania z miasta? Ta działka to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Podbrzezie Dolne(Przylaski + 13 km)

50 592 zł744 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podbrzezie Dolne, gmina Kożuchów, powiat nowosolski, działka, sprzedam, 744 m2, 50 592 zł netto. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 744 m2 położona w miejscowości Podbrzezie Dolne,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł176 m² 1 017,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę przy ul. Troczewskiego w Kutnie, na przeciwko Urzędu Skarbowego. Powierzchnia 176 mkw. Aktualne warunki zabudowy budynku usługowo mieszkalnego w zabudowie zwartej. Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Stowięcino

Stowięcino(Przylaski + 24 km)

283 000 zł28 300 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zobacz film Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 28 300 m (2,83 ha) położona w miejscowości Stowięcino, gmina Główczyce. Numer ewidencyjny działki: 255 (obręb.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 432 m² 160,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1432 m2, położona w miejscowości Dygowo jest atrakcyjną opcją dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Nasze biuro: kołobrzeg ul. Łopuskiego 40a, leszek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Borowice

Borowice(Przylaski + 25 km)

499 000 zł3 074 m² 162,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowa działka pod rezydencję w otulinie lasu | Warunki zabudowy | Wszystkie media Borowice | gmina Bodzanów | powiat płocki Jeśli marzysz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij