Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Przylaski

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka

Przylaski,lubuskie

250 000 zł3 300 m² 75,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż działka o powierzchni 3300 m w miejscowości Przylaski, gmina Brzeźnica, powiat żagański, woj. lubuskie. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom Gościno

Gościno(Przylaski + 14 km)

219 000 zł138 m² 1 586,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Siedlisko z potencjałem | 3 500 m2 zieleni | 20 km od morza i Kołobrzegu Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w malowniczej miejscowości Robuń, gmina Gościno - miejsce stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Chłopy

Chłopy(Przylaski + 24 km)

2 690 000 zł680 m² 3 955,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:36

 

Powierzchnia działki:1 797 m²

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny i klimatyczny pensjonat w nadmorskiej miejscowości Chłopy,zbudowany z bala drewnianego,kryty dachówką ceramiczną.Miejscowość położona pomiędzy dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zdwórz

Zdwórz(Przylaski + 14 km)

1 100 000 zł101 m² 10 891,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Na sprzedaż nieruchomość nad Jeziorem Zdworskim w miejscowości Zdwórz. Idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, kontaktu z naturą oraz komfortowego wypoczynku z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Matyldów

Matyldów(Przylaski + 15 km)

99 000 zł720 m² 137,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży dwie pięknie położone działki, każda o powierzchni ok. 720 m/2, znajdujące się w spokojnej i zielonej okolicy Matyldowa. Teren otoczony jest lasem, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Centrum,Zielona Góra(Przylaski + 20 km)

799 000 zł91,02 m² 8 778,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 91,02 m, wykończony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania. Nieruchomość mieści się w budynku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Chichy

Chichy(Przylaski + 19 km)

55 000 zł1 115 m² 49,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu, duże działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy. Nieruchomości położone są w miejscowości Chichy ( Gmina Małomice) w odległości ok. 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Zielona Góra

Wazów,Zielona Góra(Przylaski + 20 km)

439 000 zł57 m² 7 701,75 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na parterze ocieplonego bloku centrum, w Zielonej Górze - w samym sercu kampusu Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł5 300 m² 10,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w bliskiej okolicy Żar o pow. 5300 m2 w cenie 55 tys. Jest ona z dostępem do drogi publicznej. Niedaleko nieruchomości jest prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Orlińskiego

Lębork(Przylaski + 25 km)

447 000 zł67,73 m² 6 599,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Najnowsza inwestycja w Lęborku w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Orlińskiego. Planowany termin oddania do użytkowania to i kwartał 2026 roku. Przestronne, ustawne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Strumykowa

Źródlane,Zielona Góra(Przylaski + 20 km)

2 200 zł52,49 m² 41,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia umeblowane mieszkanie dwupokojowe, położone na III piętrze niskiego bloku zlokalizowane przy ul. Strumykowej. W pełni ogrodzony teren z automatyczną bramą wjazdową oraz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij